ЦІЛОДОБОВО

Послуги

Терапія

Кваліфіковане лікування зубів із застосуванням безболісних технологій. Лікування карієсу зубів, його ускладнень. Пломбування, естетична реставрація, лікування каналів і багато іншого.

Хірургія

Видалення зубів різного ступеня складності, пластику вуздечки, операція на коренях зубів із застосуванням лазера, пластика ясен з ін'єкціями гіалуронової кислоти. Всі маніпуляції абсолютно безболісні.

Протезування

У клініці великий досвід виконання сучасних ортопедичних робіт - металокерамічні конструкції, безметалова кераміка, вініри. Зйомне протезування (пластинкові і бюгельні протези). У будь-якому випадку лікар подібно скульпторові створює зуби, які не відрізнити від власних ні за кольором ні по формі.

Імплантація

У клініці приймає один з кращих імплантологів м.Києва. Успішно виконуються операції внутрішньокісткової імплантації имплантами різних фірм, сінусліфтінг, підсадка кісткової тканини, розщеплення альвеолярного гребеня з наступним протезуванням на імплантатах. Як і всі стоматологічні послуги, імплантація абсолютно безболісна.

Пародонтологія

У клініці займаються діагностикою, лікуванням і профілактикою тканин, що оточують зуб. Успішно застосовуємо механічну і ультразвукову чистку зубів, вектор-систему, плазмоліфтінг.

Гігієна

Гігієна порожнини рота і профілактика карієсу - основні умови для того, щоб зуби залишалися здоровими і міцними, для цього застосовуємо механічну і ультразвукову чистку зубів, чищення зубів піскоструйним апаратом, офісне і домашнє відбілювання зубів. Лікар навчить правильно чистити зуби і підбере потрібну зубну пасту та інші засоби гігієни.

Ортодонтія

Це розділ стоматології вивчає виправлення прикусу зубів і неправильного положення в роті окремих зубів. Ці методи застосовні як для дітей так і для дорослих. У клініці дуже відомий в Києві ортодонт з успіхом застосовує для виправлення прикусу різні брекет системи, зйомні апарати, ортодонтичні пластинки.

Рентгенодіагностика

У клініці застосовується діагностика з використанням радіовізіографа, що дозволяє значно зменшити рівень опромінення.

Дитяча стоматологія

Від перших відвідувань стоматолога залежить вся подальша доля маленької людини. Ми приділяємо особливу увагу нашим маленьким пацієнтам та надаємо послуги в галузі дитячої стоматології - лікування зубів, сріблення, флюоризацію, заливку фиссур, хірургічні втручання. Наша клініка - клініка сімейної стоматології, у нас лікуються бабусі, дідусі, батьки та їхні діти.

Коротко про клініку

Стоматологія доктора Челенгірова

Наша клініка була відкрита 26 листопада 1996 року, з самого початку ми визначили для себе головний пріоритет в роботі - поєднання високої якості стоматологічних послуг і доступність цін.

Гарантії

У нашій клініці існують гарантії на всі види робіт згідно з наказом МОЗ України №305 від 22 листопада 2000р. Гарантії зберігаються при обов'язковому профілактичному огляді кожні 6 місяців. При порушенні правил особистої гігієни порожнини рота терміни гарантії знижуються на 30-50%.

Контакти

044-288-27-74

Дзвінки зі стаціонарного

050-516-05-01

Дзвінки з мобільного (МТС)

097-014-73-47

Дзвінки з мобільного (Київстар)

info@dent24.kiev.ua

Наша пошта

Зв'язатися з нами

Comments are closed.